Home » Egzamin Ósmoklasisty » Kontynuacja po skończeniu kursu Play&Say Academy

Kontynuacja po skończeniu kursu Play&Say Academy

 

logo Top-Educator

Po skończeniu kursów w Play&Say Academy na poziomie 2 latków, przedszkolaków i szkoły podstawowej nasi studenci będący już gimnazjalistami  kontynuują naukę j.angielskiego na etapie Top-Educator.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z opinią Gabrysi Surmacz, absolwentki naszych kursów Play&Say Academy i Top-Educator

 

GabrysiaNazywam się Gabriela Surmacz i mam 16 lat. Zaczęłam uczyć się angielskiego w wieku 6 lat w  szkole językowej Play&Say Academy w Domu Kultury Kolorowa. Bardzo polubiłam te zajęcia, gdyż było wiele urozmaiconych gier i zabaw językowych.

Kontynuowałam naukę  przez kolejne 10 lat  w tym samym miejscu. W gimnazjum kolejnym etapem był kurs Top-Educator w ramach tej samej placówki. Zawsze chętnie uczestniczyłam w zajęciach, gdyż były ciekawie  prowadzone, w  miłej atmosferze, a przede wszystkim bardzo efektywne. Dzięki nauce w Play&Say Academy i jej kontynuacji, czyli Top-Educator, zdałam egzamin gimnazjalny z  j.angielskiego z wynikami:  98% egzamin na poziomie podstawowym i 100% na poziomie rozszerzonym. Ponadto zdałam wstępny egzamin z j.angielskiego (pisemny i ustny) do Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego im. Kopernika w Warszawie.

Mój młodszy brat, Łukasz, uczy się także języka angielskiego w Play&Say Academy .

 

uczniowie 1                    uczniowie 2