Home » Opinie absolwentów i rodziców

Opinie absolwentów i rodziców

 

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych absolwentów i ich rodziców

 

Roksana Kolmasiak:

 Z egzaminu Ósmoklasisty z j.angielskiego otrzymałam 100%. Chciałabym bardzo podziękować za te wszystkie lata nauki w Play and Say Academy oraz za wyrozumiałość i świetną atmosferę na zajęciach. Bez tych zajęć nie udałoby mi się uzyskać tak wysokiego wyniku. Roksana Kolmasiak

 

Ola Zawistowska:

Z ręką na sercu mogę przyznać, że gdyby nie zajęcia w Play and Say Academy zapewne nie dostałabym tak wysokiego wyniku z Egzaminu Ósmoklasisty, jakim jest 98%. Lekcje prowadzone są w bardzo przemyślany sposób i wszystkie kwestie są dobrze wyjaśniane. Na zajęciach panuje przyjemna i luźna atmosfera, co jest pewnie dla niektórych dużym plusem. Jeśli ktoś się waha nad rozpoczęciem nauki w tej szkole, to zdecydowanie polecam.

 

Państwo  Luranc:

 Dziękujemy za pracę i poświęcenie w edukacji Ani i Moniki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników egzaminów z języka angielskiego naszych córek. Monika z Egzaminu Ósmoklasisty uzyskała wspaniały wynik 98 %, a z z testu licealnego (poziomującego) najwyższą ilość punktów w klasie. Ania z egzaminu z j.angielskiego na uczelni otrzymała wynik bardzo dobry. Polecamy szkołę Play and Say Academy każdemu kto solidnie chce nauczyć się języka angielskiego. Hanna i Jacek Luranc

Pani Barbara Chylińska:

Do Play and Say Academy zapisałam dwoje swoich dzieci: syna Jakuba w wieku 2,5 roku i później młodszą córkę Karinę w wieku 3 lat. Początkowo to był pomysł na uspołecznienie dzieci,wkrótce okazało się, że zajęcia są strzałem w dziesiątkę. Ciekawe zabawy, przyjaźni prowadzący, no i przede wszystkim wspaniała atmosfera. Początkowo trudno stwierdzić ile dziecko wynosi umiejętności językowych z tych zajęć,ale wkrótce okazuje się,że bardzo dużo. Zarówno syn jak i córka przeszli całą drogę edukacyjną jaką zawiera w swojej ofercie Play and Say Academy. Syn zakończył swoją szkołą z wynikiem 100 % z  Egzaminu Gimnazjalnego z j.angielskiego, a córka na Egzaminie Ósmoklasisty z j.angielskiego uzyskała wynik 93%. Także przygotowanie do egzaminów jest bardzo dobre,ale przede wszystkim,co chcę podkreślić na zajęciach w Play and Say Academy każde dziecko i młody człowiek czuje się  ważny i zauważony. Dlatego ci młodzi ludzie uwielbiają zajęcia i z ogromnym trudem przychodzi im pożegnanie z grupą i prowadzącymi zajęcia. Pragnę w tym miejscu serdecznie podziękować Pani Beacie Niedzielskiej za troskę i opiekę nad moimi  dziećmi przez te wszystkie lata. Z pewnością  zarówno Kuba jak i Karina przez długie lata wspominać będą cudowne chwile spędzone w Play and Say Academy w Domu Kultury „Kolorowa” w Ursusie. Z wyrazami wdzięczności, Barbara Chylińska

Pani Sylwia Dąbrowska:

Wielkie podziękowania za profesjonalne przygotowanie do Egzaminu Ósmoklasisty. Dzięki wytrwałości nauczycieli udało się przekonać moją córkę do zaangażowania i ostatecznie otrzymała wynik 97 %  na Egzaminie Ósmoklasisty z języka angielskiego. Szczerze polecam tę szkołę. Sylwia Dąbrowska

 

 

Dawid


Nazywam się Dawid Kiljański i jestem absolwentem Gimnazjum nr 131 im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie- Ursusie. Uczęszczałem na kurs j.angielskiego dla gimnazjalistów organizowany przez Play&Say Academy w D.K. Kolorowa. Jestem bardzo zadowolony z efektów nauczania. Uzyskałem 100% na egzaminie gimnazjalnym z j.angielskiego i ocenę celującą na świadectwie ukończenia gimnazjum.

 

 

GabrysiaNazywam się Gabriela Surmacz i mam 16 lat. Zaczęłam uczyć się angielskiego w wieku 6 lat w szkole językowej Play&Say Academy w Domu Kultury Kolorowa. Bardzo polubiłam te zajęcia, gdyż było wiele urozmaiconych gier i zabaw językowych.

Kontynuowałam naukę  przez kolejne 10 lat  w tym samym miejscu. Zawsze chętnie uczestniczyłam w zajęciach, gdyż były  prowadzone ciekawie i w  miłej atmosferze, a przede wszystkim bardzo efektywnie. Dzięki nauce w Play&Say Academy  zdałam egzamin gimnazjalny z  j.angielskiego z wynikami:  98% egzamin na poziomie podstawowym i 100% na poziomie rozszerzonym. Ponadto zdałam wstępny egzamin z j.angielskiego (pisemny i ustny) do Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego im. Kopernika w Warszawie. 
Mój młodszy brat, Łukasz, także uczy się języka angielskiego w Play&Say Academy.

 

   Mikołaj Tuchowski:

W szkole podstawowej w klasach 2-6 uczestniczyłem w dodatkowych zajęciach Play&Say Academy z języka angielskiego i zdałem egzamin końcowy na 100%. Następnie w gimnazjum w klasach 1-3 kontynuowałem te zajęcia z języka angielskiego i zdałem egzamin końcowy – poziom podstawowy na 98% a rozszerzony na 96%. Zajęcia były ciekawe, panie nauczycielki mocno zaangażowane w naukę i bardzo dobrze przygotowały mnie do egzaminów – polecam te dodatkowe zajęcia w Play&Say Academy innym uczniom,

 

 

 Sukcesy egzaminacyjne

 

 

Gabriela Błaszczyk:

Nazywam się Gabrysia Błaszczyk i jestem absolwentką gimnazjum nr.132 w Ursusie.
Swoją historię językową z Play&Say Academy rozpoczęłam w 5 klasie podstawówki i przez 5 kolejnych lat przychodziłam tu na zajęcia.

Otrzymałam 100% na egzaminie gimnazjalnym z części podstawowej i 98% z części rozszerzonej. Uczęszczam teraz do XXI Liceum im. Hugona Kołłątaja i nie mam żadnego problemu z tym językiem.

Bardzo mile wspominam czas spędzony na lekcjach angielskiego. Na zajęciach panowała bardzo miła i przyjazna atmosfera, a każdy pojawiający się problem lub pytanie było z chęcią tłumaczone przez panie prowadzące. Nauka była zawsze dobrze zbilansowana i oprócz samego pisania i czytania bardzo dużo rozmawialiśmy.

Wszystkim zainteresowanym nauką języka angielskiego serdecznie polecam Play & Say Academy i mam nadzieję, że wasza przygoda z tym językiem będzie pełna szczęśliwych wspomnień.

 

 

GALERIA